O nas - Savings.com.pl


Savings.com.pl to promocyjny startup, który zajmuje się dostarczaniem kodów kuponowych dla głodnych transakcji ludzi w całej Polsce. Kto nie chce zaoszczędzić na swoich zakupach? Zwłaszcza, że istnieją tysiące takich kodów kuponowych, które 1. są darmowe, a 2. pozwolą Ci zaoszczędzić na zakupach.

Naszą misją jest zebranie i uporządkowanie tych kodów tak, aby były jak najwygodniejsze i najskuteczniejsze.


Co to są kody kuponów?

Aby nagrodzić i/lub przyciągnąć klientów, handlowcy często dostarczają kody promocyjne, które dają zniżkę z ich regularnych cen. Czasami kody te są wysyłane do subskrybentów newslettera, udostępniane na Facebooku lub umieszczane w banerach reklamowych. Najczęściej jednak, sprzedawcy ci


Jak Savings.com.pl zarabia pieniądze?

Dziękujemy, że o nas pomyślałeś. Współpracujemy z niektórymi sprzedawcami na tej stronie, aby zapewnić Ci najlepsze dostępne kupony. Niektóre z tych kodów promocyjnych są ekskluzywne i są wynikiem naszej relacji partnerskiej z tymi sprzedawcami. Co to oznacza? Oznacza to, że otrzymujemy niewielką prowizję za niektóre zakupy dokonane przez odwiedzających przechodzących z naszej strony na ich stronę. Nie wszystkie firmy mają relacje partnerskie z nami, ale nadal staramy się oferować najlepsze kupony dostępne dla jak największej liczby stron internetowych.